Новини

Підписатися на RSS

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ВИДАНО РОМАН-ТРИЛОГІЮ ІЛЛІ КИРІЯКА

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ВИДАНО РОМАН-ТРИЛОГІЮ І. КИРІЯКА «Сини землі. Повість з українського життя в Канаді», 752 стор. з ілл. В. Курилика. – ГО КБСБ спільно з «Світ Знань», Київ-2018

Великим значенням для читача є чудово описаний дійсний зміст соціального, культурного й економічного життя перших українських переселенців, що подужали канадійські степи, дикі корчі, неприступний ліс, перетворюючи цю землю на лани пшениці, будуючи канадійські транснаціональні залізниці, шляхи й дороги, створюючи спільні з к

анадійцями родини, словом, перетворюючи цю дику тоді країну у культурну, величну, сучасну  та свою.     

«Сини землі» - це найбільший твір і найвизначніший в українській літературі Канади не тільки по розміру, але по мистецькій красі і силі».

«Сини Землі» варті того, щоб її читали скрізь на українських землях і тим створювали культурну єдність материка зі синами й дочками в світі».

***

«Так само, як англійська та французька література має своїх канадійських письменників, нині дебютує наша українсько-канадська література… твором Іллі Киріяка «Сини землі». Епопеєю українських піонерів у Канаді, бо такою вона є у своїй історії».

Соціолог проф. О. Бочковський

***

”Sons of the soil”… a saga of the Ukrainian settlements in Canadian West…a full and voluable record of the of the adjustment of Ukrainian pioneers to life in a new land”.

dr. Kirkonnel,  University of Toronto Quaterly


Запрошуємо придбати книгу за ціною 180 грн у видавництві «Світ Знань», зателефонувавши: 

0674444960 ,

Або написавши на e-mail:  svit.znan@ukr.net

Вартість книги не включає в себе вартість доставки.